5 Nisan 2021 Pazartesi

ABSÜRD KOMEDİNİN PİRİ GERİ DÖNÜYOR

 Zamanında Trt1 ekranlarında yayınlanan ve 3 sezon boyuncu 103 bölüm ekana gelen başrollerinde Ali Atay,Serkan Keskin,Cengiz Bozkurt,Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan olan Leyla ile Mecnun dizisi yeniden çekiliyor. İlk bölümünün üstünden nerede ise 10 sene geçen dizi için EXXEN platformunun sahibi ACUN ILICALI harekete geçip diziyi eski kadrosu ile tekrar yayınlamak istiyordu. 

Sosyal Medya kullanıcıları tarafından ilgi gören Leyla ile Mecnun dizisi, eski kadro haberleri ile heyecan yapmış ve bu konu hakkında bilgi almaya çalışıyordu. Ve o beklenen güzel haber nihayet geldi. Leyla ile Mecnun dizisi eski kadrosundan (Cengiz Bozkurt ile hala görüşmeler devam ediyor) bütün oyuncular yeniden çekilmek istenen proje için evet dedi. 

Hairan ayında çekimlerininin başlaması beklenen dizinin yakın bir zaman da ACUN ILICALI'NIN sahibi olduğu EXXEN platformunda yakında yayınlanması bekleniyor. Leyla ile Mecnun Yeni Bölümleri ile EXXEN DE. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SANA SÖZ DİZİSİ İÇİN YOLUN SONU GÖRÜNDÜ

   Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi Sana Söz dizisi Final yapıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan bulu...