14 Nisan 2021 Çarşamba

ADA MASALI BİR YAZ DİZİSİ

      Ay Yapım ve Star Tv'nin yaz ayları için çekmek istediği ADA MASALI dizisinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başrol oyuncuları için kadın ve erkek oyuncular ile görüşmelerini sürdüren yapım sonunda erkek başrol ile anlaşmaya vardı. En son Zümrüdüanka dizisinde başrol oynayan Alp Navruz ile görüşmeler gerçekleştiren yapım anlaşma sağlandığını açıkladı.

     Öte yandan kadın başrol için görüşmeler devam ediyor. Edinilen bilgilere göre başrol için Aybüke Pusat, Ayça Ayşin Turan ve Pınar Deniz'e teklif götürüldü. Bu üç oyuncudan yanıt bekleyen Ay Yapım duruma göre diğer seçenekleri değerlendirmeye alacak.

Mini Yorum: Oyuncuların farklı rol ve türlerde kendilerini daha çok seviyorum. Burdan yola çıkarak Aybüke Pusat'ın bu türde bir rolü oynadığını biliyoruz. Bu yüzden Ayça Ayşin Turan veya Pınar Deniz ikilisinden biri olursa daha iyi durur gibi geliyor. Ancak, Ayça Ayşin Turan'ın da dizisinin henüz biteli 1 hafta olmadığını söylemek gerek. Biten dizisinde oynadığı rolü unutturmak için yüzünü dinlendirme kararı alabilir gibi. Tabi bunların hepsi bir ihtimal. İlerleyen zamanlarda sonuç olarak ne çıkacak göreceğiz.

ADA MASALI yakında STAR TV'DE. 
Alp Navruz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...