15 Nisan 2021 Perşembe

AKINCI DİZİSİNDE BEKLENEN SON

      Akıncı dizisi 1 Ocak 2021 Cuma günü yayın hayatına başladı. Konusu ve tür olarak diğer dizilerden farklı olduğu söylendi daha en başta. Evet gerçekten de öyleydi. Türkiye de çok denenmeyen Süper Kahramanlı bir diziydi. Artık seyirciye görüntüleri, senaryosu mu havada kaldı bilinmez ama birinci bölüm harici, dizi sürekli aşağı yönlü olacak şekilde sonuçlar aldı. İlk bölümü 6 küsür sonuçlar alan dizi sonraları düşe düşe 3 reyting altına kadar indi.

     Bu sonuçlardan sonra yapım fikir değiştirerek dram dizisine çevirse bile istenen yine olmamıştı. Düşüş hala devam ediyordu. Medyada 26 Bölüm garantili bir şekilde yayınlanıyor haberleri yapıldı. Ancak kanal daha fazla dayanamamış olacak ki Akıncıyı 20. bölümde bitirme kararı aldı. Dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi bulunuyordu. Dizinin bu türler için aslında biçilmiş kaftan olan Veli Küçük de yönetmen koltuğunda oturuyordu. Ancak ne yaptılar ise sonucu değiştiremedi. Herkes için hayırlı olsun.

Mini Yorum: Yapımı, kanalı ve bu senaryoya güvenen oyuncuları dizi başarısız görünse bile tebrik etmek gerek. Dizi piyasamızda şuan birbirinin kopyası diyebileceğimiz onlarca dizi varken, Türkiyede denemesi çok az olan bir türü yayın hayatına alıp deneme fırsatı verdikleri için yapımcı ve kanala teşekkür etmek gerek. Başarısız sonuca fazla takılmadan farklı türlerde ilerlenmesi ve kanalların bu türlere daha fazla şans tanıması dileği ile.  Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...