12 Nisan 2021 Pazartesi

ARIZA BİTTİ..

      Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan olan dizi dün yayınlanan 30. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Ani bir şekilde diziyi final yaptırma kararı hala tartışılırken, en azından sezon sonuna kadar beklenebilirdi düşüncesinde olan insanlar çok fazla.

     Aynı gün yayınlanan Hercai ve Menajerimi Ara dizilerinin sonuçları kötü olsa dahi yapımlarının arkasında duran kanalları (Hercai 69.bölümde final) gören izleyiciler Show Tv'nin Arıza'ya haksızlık yapıldığı düşüncesinde birleştiler. Şöyle bir dönüp baktığımızda aynı durum Ramo ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk içinde geçerli. Günlerinde rakipleri ile diğer kanalları düşündüğümüzde gayet iyi mücadele verdiğini görüyoruz fakat kanal bu yapımları bitirdi ve izleyicinin tepkisini çekti. 

     Show Tv bu süreçten nasıl çıkar bilinmez ama belli bir seyirci kitlesini güvensizlik dolayısıyla kaybetme riski ile karşı karşıya olduğu aşikar görülüyor. Bakalım neler olacak bekleyip göreceğiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

KANAL D VE ATV KANALLARINDAN PEŞ PEŞE RADİKAL KARARLAR GELİYOR

    Kanal D, yaz aylarında yayınlamaya başladığı ve iyi sonuçlar elde ettiği dizisi olan BAHT OYUNU'NU 17. bölümde bitirme kararı aldı. ...