10 Nisan 2021 Cumartesi

BEYAZ SHOW TEKRAR BAŞLIYOR

      Ekranların bir dönemine damga vurmuş, klasikleşmiş bir program olan Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show yeniden dönüyor. Yeni bölümlerin geleceğinin haberini Beyazıt Öztürk verdi. Kanal D ekranlarında 1996 yılında başlayan ve 2018 yılına kadar aralıksız 22 yıl yayınlanan program 3 yıldır ekranlarda değil. 

     52 yaşındaki sunucu gelen sorular üzerine Beyaz Show ile ilgili ilk kez konuştu. Sorulan sorular üzerine Beyazıt Öztürk programının Kasım ayı içerisinde ekranda olabileceğini söyledi. Biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu belirten sunucu programın böylece yeniden başlayacağının da kesinliğini vermiş oldu. Beyaz Show'un Acunun sahibi olduğu EXXEN veya Tv8 ekranlarında yayınlanabileceği tahmin ediliyor.

     Mini Yorum: Talk Show programlarını yapabilen sunucu sayısı hala 5'i geçemiyor. Hazır Beyazıt Öztürk tekrar ekranlara dönerken, işini tamamı ile bıraktığında yerini bırakabileceği bir sunucu veya sunucular yetiştirme fikri ile geliyor olsa. Yeni nesil adına mükemmel yararlı bir iş yapmış olmaz mı ? Aynı şey Okan Bayülgen içinde geçerli ve Tolga Çevik içinde. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...