5 Nisan 2021 Pazartesi

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 SÜREKLİ OLARAK EKRANDA OLMALI

 Çok Güzel Hareketler Bunlar programın devamı olarak farklı oyuncular bulup piyasaya çıkaran BKM Yapım ve Yılmaz Erdoğan önderliğindeki program ne sonuç alırlarsa alsınlar ekranda sürekli olarak kalması gerektiğini düşünenlerdenim. İkinci kuşak olarak da adlandırılan ve yeni yıldızlarını zaman içinde oluşturan programın bu dönemki yıldızları Evliya Aykan, Atakan Çelik, Hilmi Deler, Cemile Canyurt, Ayşegül Yılmaz gibi isimler. Diğer programdan farklı olarak altyapı kısmı da oluşturan ve bu kişilere skeçlerde oynatan tiyatro programı ne olursa olsun ekranda kalmalı.

İkinci kuşak zaman içinde dönemi geçtikten sonra program devam eder vaziyette yayınlanırken herhangi bir final vermeden üçüncü kuşak olarak adlandırdıkları yeni tiyatro oyunucularıyla yer değiştirerek program yoluna devam etmeli. Bir nevi ülkeye oyuncu yetiştirme misyonu kendine edinmesi gerektiğini düşündüğüm  program için BKM Yapım ile medya sektöründe var olan bütün kanalların  ömürlük bir sözleşme imzalamasını canı gönülden istiyorum.

Bunu istememdeki nedenlere deyincek olursam birinci olarak programın her zaman kendi yıldızlarını çıkarabilmesi ikinci olarak ise bu anlaşma ile programın herhangi bir kaygı yaşamadan daha rahat bir şekilde  ülkeye oyuncu yetiştirebilecekleri düşüncesindeyim. Umarım  bu düşüncem şimdi değilse bile belli bir süre sonra birilerinin aklına gelir ve uygulamaya konur. Oyuncu bulma ve oyunculuk anlamında anlamında gayet iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...