17 Nisan 2021 Cumartesi

KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK

      Star Tv İbo Show'un oranlarından memnun olacakki Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programını yayına koydu. Cuma günleri Seni Çok Bekledim yerine gelen program yaz boyunca devam edecek. Bu sene yapımlarında hüsrana uğrayan Star Tv programlara yöneldi. Şöyle bir baktığımda gayet mantıklı bir karar gibi duruyor. Maliyet açısından dizi ve filmlere oranla daha iyi bir tercih. Aradan geçen zamanı da düşünürsek Volkan Konak ekranlarda özlenen bir isim. Bu nedenle Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı yaz aylarında kanalını çok rahat taşıyacaktır. 

     Şöyle ufak bir temenni de benden olsun. Cuma günü Kuzeyinoğlu Volkan Konak ve Cumartesi günü İbo Show yayınlayan Star Tv Pazar günleri içinde Serdar Ortaç önderliğinde bir program daha yapamaz mı ? Hafta sonlarını bu sayede programlar ile kapatmış olur. Özlenen isimler de tek bir çatı altında toplanmış olur. Benimki bir düşünce tabi ki. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak hayırlı olsun. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...