10 Nisan 2021 Cumartesi

PARLAYAN YILDIZ EMANET

      Öyle bir günlük dizi başladıki günlük mü yoksa aldığı sonuçlar ile haftalık mı belli değil. Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun olduğu günlük dizi Emanet Kanal 7 ekrnlarında yayınlanıyor. Günlük dizi olduğu için belli bir süre sonra sonuçların aşağı doğru gitmesi beklenirken Emanet dizisinde bu tam tersi oluyor.

     Haftlık olarak yayınlanan Menajerimi Ara, Akıncı, Seni Çok Bekledim, Akrep, Hercai gibi daha bir çok yapımı geride bırakmayı başaran Emanet dizisi 3.50 reyting sonuçlarını aşmış durumda 4'e doğru bir gidişatın olduğu görülen dizi'nin sevenleri arkasında durmaya devam ediyor. Bir çok maliyetli ve özel kanalda yayınlanan diziyi geride bırakarak büyük bir başarı sağlayan günlük dizi EMANET hafta içi hergün saat 19.00 de Kanal 7 ekranlarında. Henüz daha ilk sezonu olan dizide başarılarının devamını diliyorum. Günlük olarak yayınlanan dizinin büyük yapımlara fark atarak sonuç almasını kanalların senaryosuna bakarak, dizilerini tekrar dizayn etmesi dileği ile. Emanet dizisine tebrikler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...