3 Nisan 2021 Cumartesi

PEŞİ SIRA GELEN FİNAL HABERLERİ

Kısa final haberlerimize hemen başlıyoruz. İlk olarak bu hafta 29.bölümü yayınlanacak olan ARIZA dizisinin SHOW TV tarafından 30.bölümde final yaparak eğer bir yayın akışı aksiliği meydana gelmez ise 11 Nisan Pazar günü ekranlara veda edecek. Dizinin başrollerinde bulunan Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan yer alıyordu. Hayırlısı olsun. 

Bir diğer final haberi yine aynı kanal da yayınlanan Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinden geldi. Cumartesi yayınlanan dizinin 60. bölümde final yaparak sevenlerine veda edeceği açıklandı. Başrollerinde  Aslıhan Güner ve İsmail Demirci olan dizinin bu hafta 58. bölümü ekrana gelecek. Hayırlısı olsun.

Hızlı hızlı devam eden yazımızda bir diğer haberimiz yine SHOW TV ekranlarında yayınlanan RAMO dizisinden geldi. Bu dizi diğerlerine göre şuan belirsizliğini koruyor. BKM Yapım ile sözleşmesi 2 senelik olan ve bu sözleşmenin bitmesine 5 hafta kalan dizinin eğer herhangi bir anlaşma zemini olmaz ise ekranlara veda edecek.

Bir final haberi de STAR TV kanalından geldi. Cuma günleri yayınlanan, başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz bulunan dizinin 13. bölümde Final yaparak ekranlara veda edeceğini resmi hesaplar duyurdu. Dizinin şuan 10. bölümü yayınlandı. Hayırlısı olsun.

Ve gelelim gün içerisinde Final haberi gelen dizimize. FOX TV ekranlarında yayınlanan bu sezon başlayan  başrollerinde Biran Damla Yılmaz ve Feyyaz Duman olan BARAJ dizisi sezon sonu (39.bölüm) final yaparak ekranlara veda edeceği resmi hesaplarca açıklandı. Dizi Salı günleri yayınlanıyordu. 

1 yorum:

  1. harika yorumlamışsın yine emeğine sağlık hepside izlediğim dizilerdi hayırlısı olsun bakalım

    YanıtlaSil

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...