9 Nisan 2021 Cuma

RAMO'YA ŞANS TANIMADI

      BKM Yapımın 2 sezon önce başlattığı RAMO dizisi olabilecek tüm zorluklara rağmen gayet iyi geldi. Salı günü devam eden dizi güçlü rakipler dolayısıyla günü değişmişti. Cuma gününe alınan yapım burada belkide nadir görülebilecek bir başarı sağlayarak oranlarını arttırmayı başardı. Rakipleri ile karşılaştırdığımızda gayet iyi genel manada bütün dizilere baktığımızda ise başarılı bir sonuç aldığını görüyoruz.

     Hem senaryo ve hem sonuç olarak iki taraflı baktığımızda RAMO dizisinden önce sektörde bitmesi gereken diziler var. Ancak ne yazık ki kanal böyle düşünmüyor olacak ki daha önce 42. bölümde final yapabileceği konuşulan dizinin 40. bölümde final yapacağı ortaya çıktı. Bu acele nedendir bilinmez. Çünkü mevcut şartlarda sezon sonu olan Mayıs/Haziran ayına kadar kanalı götürebilecek bir işti. Show Tv ise Nisan ayında ortadan bitirdi. 

     Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in olduğu RAMO dizisine ufak bir saygısızlık, başarısını görmezden gelme durumu yapıldı gibi. Show Tv de yayınlanan bir diğer dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'da 60. bölümde final yapacak denmiş daha sonra sezon sonuna kadar uzatılıp 67 veya 68. bölümde yapımı bitirme kararına dönmüştü. RAMO içinde bu yapılamaz mıydı, şartlar o kadar mı elverişsiz bir haldeydi insan merak etmiyor değil. Ekibin emeğine sağlık. Hayırlısı olsun. 

     RAMO, 40. BÖLÜM FİNAL'i ile çok yakında SHOW TV ekranlarında. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...