6 Nisan 2021 Salı

SEFİRİN KIZI BU SEZON BİTİYOR

      Zaman zaman büyük eleştirilere sebep olan benim de hak verdiğim Sefirin Kızı dizisinin 52.Bölümde final yapacağı açıklandı. 2.Sezon ortasında bir değişime giden diziden hastalığı dolayısıyla Neslihan Atagül ayrılmış ve yerine Tuba Büyüküstün ile anlaşılmıştı. Gediz karekterini oynayan Uraz Kaygılaroğlu da Neslihan Atagül'ün hikayesi artık bittiği için ölerek diziden ayrılmıştı. Neslihan Atagül sonrası, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek ikilisi ile reytinglerde istediği sonucu elde edemeyen dizi sezon başı planladığı gibi diziyi bitirme kararına sadık kaldı. Tabi istenilen reyting düzeyinde dizi kalsaydı devam ettirilirmiydi orası bilinmez. Sefirin Kızı dizisi yayınladığı sezon ve bölüm sayısına bakılırsa final kararının makul olduğu aşikar. Dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül bulunuyordu. Ardından Tuba Büyüküstün geldi. 

      Sefirin Kızı dizisinin başrolü Nare kapının önüne kayulmasından sonra dağa çıkarak intihar etmiş, ardından  hasatanede onca müdehaleler sonucu yaşamayı başarmış olan  Nare'nin bebeğini doğurabilmesi sosyal medyada gündeme oturmuştu. SEFİRİN KIZI yakında FİNAL bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...