12 Nisan 2021 Pazartesi

SEKSENLER DİZİSİ SEZON FİNALİ YAPIYOR

      Yapımcılığını Mint Yapımın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu,başrollerini; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun ve Ayşe Tolga'nın paylaştığı dizi bugün (pazartesi) yayınlanan bölümü ile sezon finali yapacak. 

     Öte yandan dizide geçtiğimiz ay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Rasim Öztekin'in hikayesi merak konusu oldu. Gazete yazarı Sina Koloğlu, cuma günü köşesinde şöyle bir yazı kaleme alarak dizi ile ilgili gelişmeleri aktarıp bilgi verdi: ‘Seksenler’ devam ediyor. Peki Fehmi’siz nasıl olacak? “Üzerinde çalışıyoruz. Hikayede bazı değişiklikler yaşanacak. Ama daha netleşmedi” dedi Güven. Onlar için de gerçekten çok ama çok zor bir durum. 

Mini Yorum: Seksenler dizisinin Final gibi bir Sezon finali yapılıp hem ustaya hemde dizinin geçmişine bir saygı olarak görüyor bunu temenni ediyorum. Umarım diziyi uzatıp Fehmi karekterinin yerine başka birisi bulunmaya çalışılmaz. Bu durum Ustaya ve seyirci dahil dizinin geçmişine saygısızlıktır. Yazan senaristin ve yayınlayan yapımcının bu durumu göz önüne alacağını düşünüyor. Dizi için hayırlı olmasını diliyorum. 




Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...