7 Nisan 2021 Çarşamba

SEN ÇAL KAPIMI DA İSTENEN OLDU

     Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Sen Çal Kapımı dizisi için istenen oldu. Yapım şirketi tarfından sağlık sebeplerinden dolayı bayram sonrası planladıkları Sezon Finalini bu hafta yayınlanacak olan bölüm ile yapacaklarını açıkladı. Açıklamanın devamında Sen Çal Kapımı Haziran ayından itibaren yazın kaldığı yerden devam edeceğini de söyledi. Açıklamadan da anlaşılacağı gibi sevenlerinin istediği olmuş oldu.

    Kendi görüşüme gelecek olursak ilk olarak dizinin devam etmesi açısından iyi bir karar olduğunu söyleyebilirim. Zaten daha önceki yazımda da bunu belirtmiştim. Yazın devam etmesi ve bu sürece gelene kadar ise kısa bir tatil dönüşü ile yaz enerjisiyle birlikte geri dönmeleri daha iyi olur demiştim. İkinci olarak dizide var olan kopukluk,klişeler ve oyuncu fazlalıklarını yaz aylarında senaristlerin üzerine düşerek halletmelerini umarım. Üçüncü en büyük problem ise diziden kaçan seyirci. Bu şuan büyük bir problem görünsede Sen Çal Kapımı için devam eden dizilerin Sezon Finali yapacağını düşünürsek yaz ayları için, boşta kalan izleyiciyi iyi bir senaryo ile birlikte tekrar toplaması işten bile değil. Bunu eğer yapamaz ise Sen Çal Kapımı ömrünün yaz aylarının bitmesi ile birlikte son bulacağını düşünüyorum. 

    Kısa bir not olarak da belirtmeliyim ki Sen Çal Kapımı dizisi şuan ilk başladığı senaristler ile tekrar anlaştı ve bu dizi için çok iyi ve önemli bir gelişme. Yaz ayında devam edecek olan dizi için bir kez daha senarist değişikliğine gitmezler umarım. Teknik ekip ve oyuncular için hayırlı olmasını dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...