6 Nisan 2021 Salı

ÜZÜCÜ AYRILIKLAR BİR ARADA...

     Show Tv ekranlarında yayınlanan ARIZA dizisinde İhtiyar karekterini oynayan Nursel Köse ölerek, Melek karekterini oynayan Yeşim Salkım kızı Derya (Hazal Benli) ile birlikte yurt dışına giderek diziye veda etti. yapım 3 oyuncusuna da mesaj yayınlayarak resmi hesabından teşekkür etti. ARIZA dizisi 11 Nisan da FİNAL bölümü ile Show Tv'de.

    Şimdi gelelim daha üzücü olan bir ayrılık ve bir zorunlu veda kısmına. Geçen hafta haberleri çıkan ve BKM yapımında resmi açıklama yayınladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı oyuncusu Arif Güloğlu'nun Lenfoma kanseri'ne yakalandığı açıklandı. Yapılan açıklamada tedavisine hemen başlandığı ve yapımdan bir süre uzak kalacağı açıklanan Arif Güloğluna geçmiş olsun dileriz.

    Bugün haber sitelerine yeni düşen gelişmede Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterini oynayan CANAN ERGÜDER'in kansere yakalandığı ortaya çıktı. Diziden affını isteyerek ayrılma talebini yapıma ileten Canan Ergüder 3 bölüm sonra Menajerimi Ara dizisine veda edecek. Canan Ergüder'e geçmiş olsun dileriz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SANA SÖZ DİZİSİ İÇİN YOLUN SONU GÖRÜNDÜ

   Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi Sana Söz dizisi Final yapıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan bulu...