9 Mayıs 2021 Pazar

ATV YAZ'A BAŞ BELASI İLE GELİYOR

      Atv yaz aylarında yayınlamak için Baş Belası dizisi ile anlaştı. Başrollerinde en son Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde izlediğimiz Seçkin Özdemir ve son olarak Star'da yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi ile umduğunu bulamayan İrem Helvacıoğlu olacak. Polisiye tarzı bir dizi olacak olan Baş Belası Haziran ayında Atv ekranlarında başlayacak. 

Mini Yorum: İrem Helvacıoğlu'nu en son dizisi olan Seni Çok Bekledim dizisine yakıştıramamış ve dizinin havası yüzünden soğuk bulmuştum. Ara vermeden başka bir dizide boy göstermesi kötü gibi olmuş. Ama son yayınlanan dizisine bakarsak ve sonuçlar yüzünden bittiğini düşünürsek kötü bir karar gibi durmuyor. İrem Helvacıoğlu'nun ekranda görünmeye devam etmesine sevindim. Seçkin Özdemir de artık başrollerde şansını kıracağını umuyorum. Dizinin tarzına baktığımızda diğer yapımların arasından sıyrılabilme ihtimali var gibi görünüyor. İki oyuncu içinde hayırlı olsun.

BAŞ BELASI HAZİRAN AYINDA ATV'DE BAŞLIYOR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...