3 Mayıs 2021 Pazartesi

CUNNİNG SİNGLE LADY UYARLAMASI

      Şimdi bir dizi haberi vereceğim ama henüz daha adı yok. Sadece Cunning Single Lady uyarlaması bir dizi olduğunu biliyoruz isim olarak. Dizi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Genç başarılı isimleri getiren bir yaz dizisi olacak. Yapımcılığını Med Yapım şirketinin yapacağı dizinin başrol oyuncuları belli oldu. 

     Erkek başrol oyuncuları için en son Seni Çok Bekledim dizisinde rol alan ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile seyircide etki bırakan ve Ramo dizisi ile dikkat çeken İlhan Şen dizinin ilk erkek başrolü oldu. Bir diğer erkek başrol oyuncusu da şu sıralar Fox Tv'de yayınlanmaya devam eden Baraj dizisinde rol alan Burak Yörük oldu.

     Kadın başrollere geldiğimizde ise en son Erdal Beşikçioğlu ile Fox Tv'de yayınlanan Çocukluk dizisinde rol alan Burcu Özberk ilk kadın başrol oldu. Bir diğer kadın başrol, Sezon Finali yapan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Melisa Döngel oldu. Melisa Döngel yaz dizisinde rol almak için Sen Çal Kapımı dizisinden ayrıldı.

     En son gelen haberlere göre diziye Ceren Koç, Sevda Baş ve Mehmet Korhan Fırat dahil oldu. Bayram sonrası sete çıkması beklenen dizide Burcu Özberk(Leyla), Melisa Döngel(Gülin), İlhan Şen(Ozan), Burak(Çınar) karekterlerine hayat verecek. 

     Dizinin anlatacağı konuya gelirsek kısaca şu şekilde: Garsonluk yapan Leyla yaşam standartının değişmesi için geçmişte Ozan'la mantık evliliği yapmıştır ancak çok büyük zorluklar çektiği için bu evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Günün birinde Leyla bu şirkette işe başlar.

     Yaz dizisi CUNNİNG SİNGLE LADY UYARLAMASI çok YAKINDA Fox ekranlarında. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...