11 Mayıs 2021 Salı

KALP YARASI BEKLENEN ETKİYİ YARATACAK MI ?

      Atv ekranlarında bir yaz dizisi daha başlıyor. İsmi KALP YARASI. Bu sezon Atv dahil her kanalın en az iki yaz projesi var, buna devlet kanalı TRT 1'de dahil. Hal böyle olunca insan da merak edemeden duramıyor tabi hangileri kalacak veya sona erecek. Sizlerde tahmin edersiniz ki Eylül sezonu dizileride işin içine girince mecburen yaz dizilerinden final yapıp ekranlara veda edenler oluyor olacaktırda. Şuan bazı kanalların bütün günleri dolu. Yaz içinde dizi hazırlıkları var bu da demek oluyor ki ya yaz dizilerinden çoğu gidecek ya da yazın tutan dizi için sezon ortasında esas bir diziden birisine kıyıp yaz dizisi ile devam edecek. Yani gün sayısından fazla dizi şuan için yayınlanamaz. Eski dönemde ki gibi olsaydı amenna ama şimdi şartlar değişti. 

     Şimdi gelelim asıl meseleye. Atv yazın için bir dizi hazırlıyor. Başrollerinde ise GÖKHAN ALKAN, YAĞMUR TANSEVSİN ve MERVE ÇAĞIRAN olacak. Dizide Gökhan Alkan (Ferit), Yağmur Tanrısevsin (Ayşe), Merve Çağıran ise (Nilgün) karekterleri ile seyirci karşısına çıkacaklar. Kalp Yarası dizisinin çekimlerine başlandı. Diziye başroller hariç Toprak Can Adıgüzel, Nail Kırmızıgül,Burçin Abdullah ve İnanç Konukçu gibi isimler de kadroda bulunuyor. 

KALP YARASI ÇOK YAKINDA YAZ AYLARINDA ATV EKRANLARINDA. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...