7 Mayıs 2021 Cuma

KUZEY YILDIZI: İLK AŞK 'DA SONA GELİNDİ

      Show tv ekranlarında 2 sezondur cumartesi akşamları ekrana gelen Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisi için uzun süre gelen tartışmalardan sonra sonunda karar verilebildi. Show Tv'nin ilk olarak 60.bölümde final yaptırarak yapımı bitireceği söyleniyordu. Ardından gelen iyi sonuçların devamı ile hikayeyi bitirmek ve sezonu da yarıda kesmemek adına 67-68.bölümlerden birinde final yapacağı söylendi. Ancak o da olmadı. Show Tv bu sene bir çok dizisine yaptığı gibi Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisi içinde vermiş olduğu karardan yeniden döndü ve dizinin 64.bölümde final yapacağını açıkladı. 

     Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin başrollerinde olduğu dizi ilk sezonu itibariyle çok sevilmiş ve 2. sezon onayını almıkştı. Ancak bu süre zarfı içinde Atv'de yayınlanmaya başlayan Kardeşlerim ve Trt1'de yayınlanmaya başlayan Gönül Dağı dizisi ile cumartesi günleri 1. olan dizi düşüşe geçmeye başlamıştı. Survivor'ın yayınlanmaya başlaması ile de oranlarında AB kategorisinde 2'nin üstü sonuçlar almaya başlayan dizi için final çanları çalmaya başlamıştı. 

MİNİ YORUM: Bu sezon ki gidişatı tamamı ile ele aldığımızda dizinin final yapması sürpriz bir sonuç değildi. Ancak Show Tv'nin yapım ile çocuk oyuncağı gibi final tarihiyle sürekli oynaması hem yapıma hemde oyunculara saygısızlık gibi duruyor. Başka bir pencereden bakarsak Show Tv izleyen izleyicinin kanala duyulan güvende azalmaya sebep olabilir. Kuzey Yıldızı: İlk Aşk için yapılan muameleyi doğru bulmuyorum.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Final Bölümü ile 15 Mayıs cumartesi günü SHOW TV'DE.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...