14 Mayıs 2021 Cuma

MUCİZELEYEMEDİK

      Fox ekranlarında 2 sezondur devam eden Mucize Doktor final yapmaya hazırlanıyor. Bu sezon bir türlü kan kaybını durduramayan dizi için kanal final kararı verdi. Daha önceki yazdığım yazıda 3. sezonu şuanki sonuçlar ile dahi hak ettiğini söylemiştim. Hala görüşümün arkasındayım. Ancak ne yazık ki kanal bitirme kararı aldı. İlk sezon bölümleri ile 20 üstü reyting alan dizi, ikinci sezon ortalama sonuçlara döndü. 

     Sektördeki diğer işlere haksızlık etmek istemeyiz tabi ki ama final haberi biraz geç verildi gibi. Diziyi izleyen kesim her hafta bölüm bitişi final mi olacak ? sorularına bu kadar geç bir şekilde cevap verilmesi izleyenleri büyük ihtimalle üzmüştür. Pandemi dönemi göz önüne alındığında ve konusu itibariyle bakıldığında ekranda kalması gereken işlerdendi. Tüm ekip için hayırlı olsun. Yüzleri dinlenmiş bir şekilde yeni projelerde görmek dileği ile.

SİNEM ÜNSAL, TANER ÖLMEZ VE ONUR TUNA'NIN BAŞROLÜNDE OLDUĞU MUCİZE DOKTOR 64. FİNAL BÖLÜMÜ İLE 27 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ FOX TV'DE. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...