1 Mayıs 2021 Cumartesi

SEZON FİNALLERİ VE FİNALLER

      Yaz aylarına girmeye hazırlanırken kanallarda gelecek sezon için devam ettirmek istediği dizilerin bir bir sezon finallerini açıklıyor. Şimdi açıklananları tek tek yazacağım. 

     TRT 1  ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden biride olan Masumlar Apartmanı dizisi 37. bölümde sezon finali yapacağını açıkladı. 31. bölümü yayınlanan dizi 6 hafta sonra bir aksilik olmadığı takdirde sezon finali yapacak. Masumlar Apartmanı 8 Haziran Salı Günü Sezon Finali ile TRT 1 ekranlarında. 

     Bir diğer TRT 1 dizisi olan Gönül Dağı da sezon finali tarihini açıklayan başka yapımlardan biri. Bugün (Cumartesi) 26. bölümü yayınlanacak olan dizinin 4 hafta sonra 30. bölümde 29 Mayıs Cumartesi günü Sezon Finali ile TRT 1 ekranlarında olacak.

     Fox Tv'de Pazartesi günleri yayınlanmaya devam eden Yasak Elma dizisinin 10 Mayıs Pazartesi günü 110. bölüm ile Sezon Finali yapacağı açıklandı. 4.Sezon'u yayınlanan dizinin önümüzdeki sezon 5.Sezon'u ile Fox ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. 

     TRT 1 kanalının bir başka tarihi dönem dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de sezon finali tarihini açıklayan bir başka dizilerden. Dizinin 35. bölümde Sezon Finali yapacağı açıklandı. Uyanış Büyük Selçuklu 7 Haziran Pazartesi günü Sezon Finali ile TRT 1 ekranlarında. 

     Show Tv ekranlarında 4.sezonu ile yayınlanmaya devam eden Çukur dizisi de final yapmaya hazırlanıyor. Çukur dizisinin bir aksilik veya bölüm uzatması olmadığı takdirde 4 bölüm sonra Final vererek ekranlara veda etmesi bekleniyor. 

     Bir diğer Show Tv dizisi olan Alev Alev dizisinin de Final tarihi açıklandı. Bu hafta 25.bölümü yayınlanan dizinin 28. bölümde Final yaparak ekranlara veda edeceği Ay Yapım tarafından açıklandı. Alev Alev dizisi 20 Mayıs Perşembe günü Final bölümü ile Show Tv ekranlarında.

     TRT 1 ekranlarının bir başka dönem dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinin de 155. bölümde Final yapacağı konuşuluyor. Bu hafta 149. bölümü yayınlanan dizi 5 hafta sonra Final yapabilir. Payitaht Abdülhamid dizisinin bu sezon biteceği biliniyor.

     Star Tv'de Pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan son haftalarda Salı gününe alınan Sefirin Kızı dizisi 52. bölümde Final yaparak ekranlara veda edecek. Önümüzdeki hafta 51.bölümü yayınlanacak olan dizinin 11 Mayıs Salı günü (52.bölüm) Final bölümü ile Star Tv ekranlarında. 

     TRT 1 ekranlarında 2 sezondur devam eden dizisi Benim Adım Melek de Final tarihini açıkladı. 63. bölümü yayınlanan dizinin 66. bölümde Final yapacağı açıklandı. Bir aksilik olmadığı takdirde Benim Adım Melek 19 Mayıs Çarşamba günü Final yaparak ekranlara veda edecek.

     Fox Tv ekranlarında Salı günü yayınlanan dizisi Baraj da final yaparak ekranlara veda edecek. Baraj dizisi 11 Mayıs Salı günü Final bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...