8 Mayıs 2021 Cumartesi

YAZ AYLARI İÇİN AŞKIN TARİFİ GELİYOR

      Yaz aylarında kanallar birbirinden çok dizi ekrana getirecek. Bütün kanalların yaz ayı için birden fazla projesi var. Kış sezonuna aralarında kalabilecek olanlar olur mu bekleyip göreceğiz. Şimdi gelelim Kanal D'nin bu seneki yaz işlerinden olan AŞKIN TARİFİ dizisine. 

     Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtıtürk'ü yanyana getiren proje yaz aylarında Kanal D ekranlarında olacak. Tanıtım fragmanları da ekranlarda dönmeye başlayan dizinin kadrosunda son olarak Masumlar Apartmanında rol alan Alper Saldıran ve 8 sezon boyunca Seksenler dizisinde Nazlı karekterini canlandıran Yasemin Conka ve Cem Davranda kadroda bulunuyor. 

     Dizide, geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat(Kadir Doğulu), tutkunu olduğu mutfağa kavuşurken; restoran sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer (Serra Arıtürk) sayesinde de geröek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

MİNİ YORUM: Yaz aylarında 10'dan fazla yeni dizi ve sezondan kalma yaza sarkan diziler de olacak. Toplamda 13/14 adet dizinin ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin tutması ve en azından yaz ayını bitirebilmesi için diğer dizilerin günleri iyi analiz edilip öyle yayın hayatına başlaması gerektiğini düşünüyorum.

AŞKIN TARİFİ ÇOK YAKINDA YAZ AYLARINDA KANAL D EKRANLARINDA. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...