23 Ağustos 2021 Pazartesi

AŞKIN TARİFİ BİTİYOR MU ?

    Yaz aylarında Kanal D ekranlarında başlayan Aşkın Tarifi'nin kanal tarafından 13. bölümde bitirileceği öğrenildi. Bugün 11. bölümü yayınlanacak dizinin eğer günün de bir değişiklik olmaz ise 2 hafta sonra 6 Eylül Pazartesi günü bitmesi bekleniyor. 

   Kadrosunda Kadir Doğulu, Cem Davran, Alper Saldıran, Serra Arıtürk ve Yasemin Baştan gibi hem iyi hemde genç oyuncuları barındıran dizi için başta her şey güzel gitsede istenilen sonuç Eylül ayı için yeterli olmadı. Dizinin final yapacağı da konuşulmaya başlayınca var olan izleyici de azda olsa kaçtı. Yer yer güzel sahneleri de olsa, dizi için beklenen son oldu diyebiliriz. Bu sene yaz ayları için yayına sokulan 13 dizinin içinden daha çok final haberi duyarız benden demesi. 

   İlk fragman yayınlanması ile gündem olan (olumsuz anlamda) AŞKIN TARİFİ dizisi 13. Final bölümü ile 6 Eylül Pazartesi akşamı Kanal D'de.. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...