20 Ağustos 2021 Cuma

BAHT OYUNU EYLÜL SEZONU'NU GÖREBİLİR Mİ ?

    Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan BAHT OYUNU yapımı diğer rakiplerine göre (13 dizi arasından) gayet iyi sonuçlar alıyor. Ancak yine de bir endişe yok değil. Önceki yaz dönemlerine göre baktığımızda yaz dizilerinde bir düşüş söz konusu. Daha önceleri Sen Çal Kapımı, Kiralık Aşk, Erkenci Kuş gibi diziler gayet iyi oranlar yakaladığı için eylül sezonunda yayınlanmaya devam etmişti. Aynı durum eğer biraz daha yükselebilirse bence BAHT OYUNU dizisi için de olabilir. 

   İlk başrollerine göre hiç fena sayılmayacak bir partner uyumu yakalayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz ikilisi, diziyi şu ana kadar iyi sırtlamayı başardı. Dizinin yan rolerine baktığımızda hiç de azımsanmayacak derecede iyi isimler bulunuyor. Altan Erkekli son dönemlerin yaz dizilerinde aranılan ismi oldu desek yalnış olmaz. Ayrıca yaz ayı için yayınlanan bir dizi için Hande Subaşı'da gayet iyi bir isim. Ek olarak başrol harici Ada karekter'i ile Tuğçe karekter'i dizi içinde gayet sevildi. Bu da bir dizi için gayet iyi sayılabilecek bir durum.

   Yer yer bazen uzun sahneler olsada genel manada baktığımızda dizi gayet hızlı ve yerinde sahne geçişleri ile seyirciyi sıkmıyor ve kendini izlettirmeyi başarıyor. Bir iki yerinde ekleme ile dizinin akışını bozmayacak şekilde müdehale edebilirse senarist eylül ayında da devam kararı verilebilecek dizilerin başında geliyor BAHT OYUNU

MİNİ YORUM: Kanalların büyük yapımları başlayana kadar umarım dizi içindeki uyumu ve var olan seyirciyi kaybettirecek senaryolara girişmez. Haklarında hayırlısı. Ne olacağını merakla bekliyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...