3 Ekim 2021 Pazar

KANAL D VE ATV KANALLARINDAN PEŞ PEŞE RADİKAL KARARLAR GELİYOR

    Kanal D, yaz aylarında yayınlamaya başladığı ve iyi sonuçlar elde ettiği dizisi olan BAHT OYUNU'NU 17. bölümde bitirme kararı aldı. Bu karar ile birlikte dizinin ekranlarda 2 bölümlük bir ömrü kaldı. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in bulunduğu dizi için Eylül dönemi adına devam kararı alınmıştı. Ancak bu kararın süresi Eylül dönemi için sadece 6 hafta oldu. 

   Diziyi uzatmak yerine yaz ayında devam ederken konusuda hazır bitmek üzereyken bitirmek daha doğru bir karar olmaz mıydı insan sormadan edemiyor. Bu kararı yapımcı ve kanal ne düşünerek yada ne hangi istatistiklere dayanarak verdi bilemeyiz tabi ki ama sezonun henüz daha ikinci ayına girilmeden verilen kararın çok hızlı olduğunu düşünüyorum. BAHT OYUNU 12 EKİM SALI GÜNÜ FİNAL YAPACAK.

   ATV ekranlarında bir başka yaz dizisi İKİMİZİN SIRRI adlı dizinin de 10. bölümde final yapacağı açıklandı. Bu gelişmeler sonrası Pazar günleri Show Tv'de yayınlanan İÇİMİZDEN BİRİ adlı dizi Salı gününe alındı. İçimizden Biri adlı dizi için bu hamleninde herhangi bir şekilde yakında görüne Final kararını değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Bütün kanallar adına yaz döneminden kış dönemine geçerken aldıkları kararlarda daha çok yapımlarının arkasında durmalarını diliyorum. Eğer bu şekilde giderse televizyon ekranlarında bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda dizi kalacak. 

   Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...