3 Ekim 2021 Pazar

UZAK ŞEHRİN MASALI İÇİN FİNAL KARARI GELDİ

    Fox Tv eylül sezonu için kanalında tam 11 adet yeni dizi siparişi yaptı. İlerleyen zamanlarda bunların hepsini teker teker yayına sürmeyi planlıyor. Hal böyle olunca Fox ekranlarında yayına gelen yapımlar için final kararları çok keskin bir şekilde, ikinci bir şans dahi verilmeden, bir kötü sonuçta hemen bileti kesiliyor. İşte o dizilerden biri de UZAK ŞEHRİN MASALI adlı dizi için verildi. Henüz daha başlayalı 1 ay dahi olmayan dizi için 2 bölüm sonra final kararı verildi. Dizinin ilk bölümü Pazar günü yayınlanmış ve istenen sonuç alınamadıktan sonra Perşembe gününe geçirilen dizi, burada da istediği sonucu alamayınca final kararı alındı.

   Başrollerinde Aslıhan Güner, Timur Acar, Begüm Birgören adlı kişilerin bulunduğu dizi 2 bölüm sonra final yaparak ekranlara veda edecek.

MİNİ YORUM: 11 dizi yayına almaya karar veren Fox Tv için bana göre yıllardır devam eden dizileri içinde şu ortama baktığımız zaman final çanlarının ilerleyen zamanlarda çalmaması için bir sebep göremiyorum. Anlaşılan o ki Fox Tv özelinde bu sene birçok kez final haberi vereceğiz gibi görünüyor. Ne diyelim Fox Tv'de çalışan oyuncu ve kamera arkası kişiler için şimdiden Allah yardımcıları olsun. Reyting şansları yanında olsun. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

KANAL D VE ATV KANALLARINDAN PEŞ PEŞE RADİKAL KARARLAR GELİYOR

    Kanal D, yaz aylarında yayınlamaya başladığı ve iyi sonuçlar elde ettiği dizisi olan BAHT OYUNU'NU 17. bölümde bitirme kararı aldı. ...