15 Kasım 2021 Pazartesi

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DA NELER OLUYOR ?

    Atv ekranlarınnda 6 sezondur yayınlanan ve Salı günlerini kanalı için birincilikle kapatan dizide ilginç gelişmeler oluyor. 26 Ekim günü 200. bölümü ile 7. sezona başlaması beklenen ve buna binaen fragmanları ekranda dönen dizinin başlamasına 1 saat kala yayın akışından çıkarılıp verilmemesi şok etkisi yaratmıştı. Oyuncular'ın ilk açıklamaları kanalın yapıma bu sezon için vermiş olduğu sözleri son dakikaya kadar yapmadığı ve bunun üzerine yapım şirketinin de Atv kanalına rest çekerek işi bitiriyoruz diyerek bölümü geri çektiği söyleniyor. 

   3 haftadır dizi piyasasında bu haber ile çalkalanırken kanala yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre dizideki bütün oyunculara, artık istediğinizi yapmakta serbestsiniz şeklinde söylendiği ve kanalın diziyi tekrar yayınlamak adına bir adım atmadığı söyleniyor. Oktay Kaynarca da sosyal medyadan yapmış olduğu açıklama ile dizide ki karakterine veda ederek dizinin bittiğini söyledi.

   Dizinin başka kanala geçebilme olasılığını yakın zamanda cevaplayan Oktay Kaynarca çıkan haberlerin tıklanma adına yapılmış haberler olduğu ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz için öyle bir durumun şuan için olmadığını ve dizinin bittiğini tekrar yineledi. Dizi hayranları kanal yönetiminden hala bir resmi açıklma gelmediği için memnuniyetsizliklerini sosyal medyadan dile getirmeye devam ediyorlar.

   Zamanımıza baktığımızda bir dizinin tutma olasılığı geçmiş dönemlere göre epeyce bir şekilde azalmışken kanalın birinci olan dizisini bir anda kestirip atması ve bunun sonucunda herhangi bir anlaşma yolunda da adım atmaması oldukça şaşırtıcı. Anlaşılan o ki şuan için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapmış gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen süreçlerde neler olup biter göreceğiz. Köprünün altından daha çok sular akacak gibi görünüyor. Şahsi fikrim olarak bu yapılanı seyirciye bir saygısızlık olarak görüyorum. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SEVİLEN PROGRAMA ÜÇ YENİ İSİM

  Show Tv ekranlarında 9 sezondur devam eden BKM yapımlı komedi skeç programı 'GÜLDÜR GÜLDÜR'e üç yeni oyuncu katıldı. BKM yapımlı p...