15 Aralık 2021 Çarşamba

ADA MASALI DİZİSİ MUTLU SON

   Star TV'nin yaz ayları için yayına koyduğu ve bütün kanalların yaz dizilerini düşündüğümüzde en uzun süren 2. yaz dizisi ünvanını elinde bulunduran dizi (25 Bölüm) Ada Masalı mutlu bir son ile sona erdi. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz olan dizinin zaman içinde belli oyuncular veda etmesine rağmen kanal arkasında durmuş ve devam ettirmişti. Ancak yeni projelerin teker teker ekrana yeni yıl ile birlikte ekrana gelecek olması ve buna ek olarak da dizinin senaryo olarak sona gelinmesi nedeniyle kanal Ada Maslını bitirme kararı aldı. Final bölümü 11 Aralık günü ekranlara gelen dizi mutlu sonla bitti. 

   Kanal belli bir süre sonra düşük reytingler ile devam etmesine rağmen projenin arkasında durması takdire şayan bir hareket şu dönemi düşündüğümüz zaman. Ada Masalı ekibinin ve oyuncularının ellerine sağlık. Başka projelerde görmek dileği ile. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SANA SÖZ DİZİSİ İÇİN YOLUN SONU GÖRÜNDÜ

   Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi Sana Söz dizisi Final yapıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan bulu...