15 Aralık 2021 Çarşamba

FOX MİSAFİR DİZİSİNE AYIP MI ETTİ ?

   Fox Tv'de yeni sezonda 11 adet yeni dizisinden biri de Misafir'di. Perşembe günü ekranlara getirmeye karar verilen Misafir dizisinin ömrü 5 bölüm olabildi. Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy yer alıyordu. 
   
   Şahsi düşünceme göre diziye biraz haksızlık yapıldığı yönünde. Şöyle bir geçmişe dönüp baktığımızda Buğra Gülsoy'un en son Fox Tv'de yayınlanan dizisi Aşk Yeniden dizisi 59 bölüm sürmüş. Aynı şekilde yine bir diğer başrol oyuncusu olan Hazal Kaya'nın en son Fox Tv'de yayınlanan dizisi Bizim Hikaye dizisi 70 bölüm sürmüş. Bu sonuçlar eşliğinde baktığımızda bu ikilinin başrolünde oynadığı dizi sizce de 5 bölüm gibi kısa bir zaman diliminde mi bitmeliydi. Diziyi bitirecekseniz bile 8 ila 10. bölümler sonunda bitirmek daha önceden de sana hizmet etmiş oyuncular için daha mantıklı bir son olamaz mıydı ? 

   Benimki tabi artık diğer diziler için bir temenniden başka bir şeye yaramayacak çünkü kanal diziyi 9 Aralık günü final yaptırarak bitirdi. Ne diyelim ekibin ve oyuncuların emeüine sağlık. Başka projelerde görmek dileği ile. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SANA SÖZ DİZİSİ İÇİN YOLUN SONU GÖRÜNDÜ

   Star TV'nin izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi Sana Söz dizisi Final yapıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan bulu...